کف کردن یک آب‌نما در طرقبه مشهد + عکس

شهردار طرقبه گفت: مشکل پیش آمده در آب‌نمای شهر طرقبه جزئی بوده و مساله خاصی به شمار نمی‌رفته است.

علیرضا خادم‌پیر، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: مشکل پیش آمده مبنی بر کف‌کردن آب‌نمای شهر طرقبه آن‌گونه که در فضای مجازی مطرح شده است جدی نبوده و حاصل حرکت یک فرد بوده است.

آبنما

وی ادامه داد: کف کردن آب‌نمای طرقبه به علت ریخته شدن پودر رخت‌شویی درون حوضچه آن رخ داده و البته این مشکل جزئی بوده و به سرعت برطرف شده است.

خادم‌پیر در خصوص ضرر و زیان‌های احتمالی ریخته شدن ماده شوینده در آب‌نمای شهرستان طرقبه اظهار کرد: خوشبختانه این موضوع خسارت، آسیب یا زیانی را به همراه نداشته است ولی ما از مردم می‌خواهیم که در این خصوص به طرز ویژه دقت داشته باشند تا از این اتفاقات جلوگیری شود.

وی اضافه کرد: شهرستان طرقبه شهرستانی با ۱۸ هزار سکنه است که در ایام تعطیل مثل تعطیلات آخر هفته قبل بالغ بر ۹۰ هزار خودرو و ۳۰۰ هزار نفر وارد این شهرستان می‌شوند که نیاز به مراقبت و نگهداری آن را افزایش می‌دهد.

شهردار طرقبه گفت: به همین جهت همه ما باید در حفظ و نگهداری از شهرستان طرقبه به عنوان یک مکان توریستی و گردشگری نهایت تلاش خود را انجام دهیم.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص شایعات مطرح شده مبنی بر ایجاد ترافیک در محل این آب‌نما عنوان کرد: کف حاصل از این اتفاق به صورت جدی وارد سطح خیابان نشده است و ترافیکی به این علت در محل روی نداده است، ولی ما در محل دو راهی طرقبه همواره با مشکل ترافیک روبه‌رو هستیم زیرا حجم بالای ورودی و خروجی به این شهرستان با توجه به عرض کم پل پرتوی همواره مشکل‌ساز است.

خادم‌پیر افزود: در همین راستا ما جلساتی را با شهرداری مشهد برگزار کرده‌ایم تا انشاالله در آینده شاهد تعریض این پل باشیم.

6+


ادامه مطلب
مطالب مشابه
دیدگاه ها

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتار کمک بگیرید


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.